Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Van der Windt Verpakking in de race voor Human Capital Award Handel 2012

Verpakkingsmaterialen producent Van der Windt maakt kans op de Human Capital Award Handel 2012. Het bedrijf uit Honselersdijk is een van de tien genomineerden, die na de landelijke selectie zijn overgebleven. Op 25 juni wordt bekend of de award daadwerkelijk naar Van der Windt Verpakking gaat. De nominatie is in ieder geval een flinke opsteker voor het beleid om maatschappelijk verantwoord te ondernemen.

De Human Capital Award Handel wordt jaarlijks uitgereikt aan (leer)bedrijven, die actief zijn in de sector handel, zoals detailhandel, groothandel en internationale handel. De prijs is een beloning voor het bedrijf, dat het meeste oog heeft voor 'human capital', de belangen van de werknemers. Initiatiefnemer van de prijs is het Kenniscentrum Handel (KCH). Door het instellen van de prijs wil KCH bedrijven laten zien dat aandacht voor menselijk kapitaal belangrijk is voor de continuïteit en de winstgevendheid van bedrijven.

In eerste instantie hebben zich honderd bedrijven aangemeld voor de prijs. Van der Windt Verpakking was er één van. Reden voor de voordracht is de actieve rol, die de verpakkingsleverancier speelt om jongeren aan zich te binden. Dat gebeurt op veel momenten. Zo is Van der Windt Verpakking veelvuldig gastheer van scholen in het (voorbereidend) middelbaar onderwijs. Tijdens rondleidingen krijgen jongeren de kans kennis te maken met de verpakkingsindustrie. Ook voor stages van scholieren op uiteenlopende niveaus staat het bedrijf open. Verder is Van der Windt Verpakking een van de enthousiaste deelnemers tijdens Westland on Stage, het evenement dat Westlandse jongeren helpt bij hun beroepskeuze.

De afgelopen jaren heeft het bedrijf zich sterk gemaakt voor een actief MVO-beleid. Onderdeel daarvan is een meer actieve benadering van jongeren. De nominatie voor de Human Capital Award Handel maakt duidelijk dat de manier waarop Van der Windt dit doet, zichtbaar gewaardeerd wordt.
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer