"Themabijeenkomst bij Voets Specialiteiten groot succes"
De 40 gasten werden om 19.00 ontvangen door Cor en Bram Voets in de ontvangsthal van het bedrijf. Onder het genot van een kop koffie of appelsap van Van Appeven, vertelde Cor over het ontstaan van het bedrijf en wat over de toekomstplannen.
Op deze avond werden afwisselend 2 workshops gegeven, één door van Woerkom’s confituren en één door Smaakgeheimen.
De workshop van Smaakgeheimen: Hierin vertelde oprichtster Miriam van der Loo vol enthousiasme de gasten over het ontstaan van het bedrijf. Om te laten zien en proeven wat de mogelijkheden zijn voor groentespecialisten, bereidde Miriam een tweetal salades met ingrediënten van Smaakgeheimen. Producten van Smaakgeheimen zijn allemaal glutenvrij. Ook liet zij de verschillende cadeauverpakkingen zijn om in de winkel te verkopen.
De workshop van Woerkom’s confituren: Hierin werd verteld over de ambachtelijke wijze van bereiding en verpakken. Dit gebeurt geheel handmatig. De gasten konden ook proeven en zo zelf de smaak van de verschillende producten ervaren.
Ook was er de mogelijkheid tot een rondleiding door het bedrijf. Hier liet Bram Voets het gehele bedrijf zien en gaf de nodige informatie over de vele producten, die in het magazijn staan. Aan het einde van de rondleiding kwam men in de showroom met het assortiment van Voets Specialiteiten.
Aan het einde van de eerste ronde workshops volgde een korte pauze, waarna de tweede ronde workshops volgde, zodat iedereen aan het einde van de avond de gelegenheid had gehad om hieraan deel te nemen.
Iedereen ontving aan het einde van deze avond een goodybag mee naar huis met verschillende producten uit het assortiment.