Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Israëlische Minister van Landbouw op bezoek bij Best Fresh Group

Donderdag 22 maart zal de Israëlische minister van Landbouw, Mr. Yossi Ishai, met een handelsdelegatie een bezoek brengen aan enkele hoogstandjes van de Nederlandse tuinbouw. Zo zullen zij onder andere een bezoek brengen aan Bloemveiling Flora Holland, een bloementeler, een groenteteler en handelsbedrijf Best Fresh Group. 

De Best Fresh Group heeft reeds jarenlange handelsrelaties met Israël. Met name import van kwalitatieve producten zoals paprika’s, pepers, tomaten en verse kruiden vanuit Israëlische telers en telerorganisaties spelen hier een belangrijke rol. Het Westland, als grootste agrarisch logistiek centrum, geeft hier de toon aan. Het sterke logistieke netwerk kenmerkt zich door de goede bereikbaarheid en continu ontwikkelen van snelwegen, ferryvervoer en luchttransport. Recente initiatieven zijn Fresh Corridor, waardoor containers over het water nog sneller op de plaats van bestemming zijn en het verbinden van de A4 voor het verbeteren van het wegtransport.

Graag maakt de Israëlische handelsdelegatie gebruik van de mogelijkheid om een kijkje te nemen bij het logistieke traject van de Best Fresh Group en de Nederlandse import en export. Ook zullen zij gezamenlijk discussiëren over onderwerpen als Israëlische export naar de EU, Europese marktontwikkelingen en de toekomst van Israëlische import.

Zowel Israël en Nederland willen met dit bezoek de handelsrelaties tussen beide landen nog meer te versterken. 
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer