Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Tuinderscafé Oostland op 2 maart wordt verzet

Op vrijdag 2 maart was een Tuinderscafé Oostland gepland van 17 – 19 uur bij loonbedrijf Van Etten in Bergschenhoek met als thema ‘De markt’. Vanwege onvoorziene omstandigheden kunnen meerdere sprekers echter niet aanwezig zijn. Om die reden is besloten het Tuinderscafé naar een latere datum te verzetten. De nieuwe datum zal binnenkort bekend worden gemaakt.



De Greenportregio Oostland – Zuidplas organiseert met de gemeenten het Tuinderscafé - de ontmoetingsplaats voor ondernemers in de glastuinbouw, de belangenorganisaties en de gemeenten in de regio Oostland - Zuidplas. Het thema voor het komende Tuinderscafé is: Kent u uw markt? Weet u precies wie uw klanten zijn? Hoe boort u nieuwe markten aan en hoe behoudt u uw marktaandeel in deze economisch gezien uitdagende tijden? Leer van hoe anderen de markt bewerken en doe ideeën op.

Het Tuinderscafé wordt gesponsord door de Kamer van Koophandel en Loonbedrijf Van Etten!

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer