Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Nieuwe bus Peter Hendriks voor transport-spoedklusjes

Tholen - Transporteur Peter Hendriks kreeg de laatste tijd steeds meer aanvragen om spoedvrachten te rijden. "Om aan deze vraag te voldoen, hebben we een nieuwe bus aangeschaft", vertelt Peter enthousiast. "We kunnen hiermee partijen tot 1.500 kilo vervoeren. De klant zegt waar hij heen wil en wij rijden er naar toe." Peter Hendriks doelt dan vooral op de rijafstand die maximaal een dag in beslag neemt. "Dat zijn vooral de landen rondom Nederland, zoals Belgiƫ, Duitsland en Frankrijk."



Het voordeel van deze distributiemethode is volgens de transporteur dat het minder tijd in beslag neemt dan bijvoorbeeld groupage. "Vooral bij handel, die snel vervoerd moet worden, zoals bessen en asperges is snelheid van groot belang. Ook is vervoer met deze bus geschikt voor transporteurs die wat vergeten zijn of bij nabestellingen."

Voor meer informatie:
Peter Hendriks Horst BV
Venrayseweg 116c
5928 RH Venlo
Tel: ++31-(0)77 -387 02 22
Fax: ++31-(0)77- 382 19 37
www.peterhendriks.nl

Gerelateerde artikelen → Zie meer