De organisatie was zeer verheugd met de komst van de gastspreker tijdens het Welkomst Event op woensdagavond 25 mei. Dhr. G. Seymour, uit Australië, is een vooraanstaande bekende binnen de Paddenstoelenbranche en heeft een inspirerend verhaal verteld over de kansen en mogelijkheden die paddenstoelen de branche kunnen bieden. Er zal door de deelnemers en bezoekers van de Champignondagen 2011 nog veel over nagepraat worden.
De voorzitter van Stichting Champignondagen, de heer Piet Lempens kijkt terug op een zeer geslaagde editie van het evenement. “Het is fantastisch dat deze vakbeurs nationaal en internationaal zo leeft. De toonaangevende bedrijven presenteren zich hier en ontmoeten een prima publiek”. Ruim 60% van de bezoekers behoort tot een directie of management team.
1/3 Van de bezoekers was nieuw, terwijl het voor helft van de bezoekers al weer het derde bezoek of meer was. Van de bezoekers was 70% Nederlands en kwam 20 % uit de rest van Europa. De Champignondagen biedt de deelnemers en bezoekers uit de paddenstoelenbranche een ideaal platform voor informatie, inspiratie en interactie m.b.t. innovatieve producten, diensten en technologieën.