Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Rob Baan en Vestia Westland/Prominent winnen Inspiration Awards

De eerste twee Inspiration Awards zijn in de wacht gesleept door Rob Baan (categorie personen) en de combinatie Vestia Westland/Prominent. Die uitslag maakte juryvoorzitter Meiny Prins op vrijdagavond 4 februari bekend in WestlandTheater De Naald. Met de uitreiking kwam er een feestelijk einde aan drie maanden campagne voeren in het Westland. Veel Westlanders hebben actief meegedaan aan de verkiezing van de Westland Inspiration Award, door nominaties aan te dragen of door hun stem uit te brengen.


Rob Baan en Meiny Prins

In een compleet gevuld WestlandTheater De Naald bleef het tot aan het eind toe spannend. Bij de personen waren behalve Rob Baan ook tennisser Thiemo de Bakker en acteur Sander Jan Klerk in de race. In de categorie bedrijven, waren naast Vestia Westland/Prominent ook Greenco (Tommies) en Dario Fo aan het strijden voor de felbegeerde Award. Met ruim 15.600 stemmen had het Westland zelf al veel voorwerk gedaan, maar het was uiteindelijk de jury die het laatste woord had.

Voorzitter Meiny Prins en medejuryleden Annemarie Jorritsma, Paul Thoen, Wim Smit en Lars Boellaard waren unaniem in hun keus, zowel bij de personen als bij de bedrijven. "Maar dat wil niet zeggen dat het een eenvoudige beslissing was", concludeerde Meiny Prins. "Alle kandidaten zijn er in 2010 in geslaagd om het Westland te promoten. Maar beide winnaars sprongen eruit. Rob Baan is een onvermoeibaar ambassadeur voor de innovativiteit en duurzaamheid van het Westland. Hij is met zijn bedrijf Koppert Cress een autoriteit en treedt ook als persoon op de voorgrond om het Westland in een positief daglicht te stellen. En bij de bedrijven viel de keus in het voordeel uit van de combinatie Vestia Westland/Prominent, omdat zij een voor Nederland uniek staaltje duurzaamheid hebben laten zien in de nieuwe wijk Hoogeland in Naaldwijk." Voor ondernemer Rob Baan was het zijn tweede prijs in korte tijd: Koppert Cress werd begin van het jaar onderscheiden met de Tuinbouw Ondernemersprijs 2011.


Combinatie Vestia Westland/Prominent

Volgend jaar weer een Westland Inspiration Award

Ook bij de finaleavond bleek nog eens hoezeer de verkiezing het Westland de laatste maanden in haar greep heeft gehad. Vanaf de stunt met de Groene Invasie tot en met de finaleavond is er veel gesproken over de verkiezing en ook gespeculeerd over de winnaars. Veel genomineerden hebben een eigen 'campagne' georganiseerd om stemmen te verkrijgen. Stichting Imago Westland heeft aangekondigd dat de verkiezing het komende jaar wordt gecontinueerd. In 2011 kunnen Westlanders kiezen uit drie categorieën: bedrijven, inwoners en verenigingen/stichtingen.
Publicatiedatum: