Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN
ULMA op Fruitlogistica 2011 (Hal 4.1 / B-13)

Nadruk op betere presentatie en langere levensduur producten

Ook bij deze editie van de Fruit Logistica is Ulma Packaging weer van de partij. Hierbij is er aandacht voor alle verpakkingsoplossingen waarbij de nadruk ligt op een betere presentatie en een langere levensduur van het product. ULMA Packaging biedt een breed gamma van applicaties op maat met 6 verschillende verpakkingstechnologieën: Flow Pack (HFFS), Verticale Flow Pack (VFFS), schalensluiters, dieptrekkers, rekfolie en krimpfolie.




Al de verpakkingsmachines kunnen uitgerust worden met een geautomatiseerd belaadsysteem en automatische omverpakking en 'einde lijn applicaties'.

Ulma kijkt er naar uit u te begroeten op onze stand op Fruit Logistica in Hall 4.1 Stand B-13.
Publicatiedatum: