Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Grodan samen met GroentenFruit Bureau op bres voor Nederlandse glasgroenten

Tijdens de Grüne Woche in Berlijn, ’s werelds grootste consumentenbeurs voor land- en tuinbouwproducten, gaf Grodan acte de présence op de stand van GroentenFruit Bureau. Doelstelling was de promotie van de Nederlandse glasgroenten bij de Duitse consument. Gezonde, smaakvolle en aantrekkelijk ogende producten die goed zijn voor de mens en het milieu, waarbij de kwaliteitsgedachte stevig verankerd is. Een verantwoorde productie vormt hiervoor de basis.


Vincent Deenen, Director Marketing Grodan en Jack Stroeken, Algemeen Directeur GroentenFruit Bureau op de Grüne Woche in Berlijn.

Tijdens de openingsdag van de Grüne Woche bracht Vincent Deenen, Director Marketing bij Grodan, het steenwol verhaal naar voren. Waar in oorsprong de gedachte leeft dat steenwol niet natuurlijk zou zijn voor de productie van glasgroenten, werd tijdens die dag het tegendeel bewezen. Deenen: "De productie op steenwol maakt een gecontroleerde teelt mogelijk, die leidt tot een topproduct voor de consument. Daar gaat het in eerste instantie om. Neem daarbij het duurzaamheidsaspect van steenwol, en de consument was al snel gewonnen."

"Op deze wijze wordt stap voor stap de beeldvorming van de consument veranderd. Als high-tech tuinbouwsector hebben we gewoon een goed verhaal te vertellen”. Dat verhaal heeft Grodan samen met GroentenFruit Bureau actief tijdens de beurs uitgedragen. Want zoals Deenen zegt: "Als belangrijke speler in de sector heb je ook een verantwoordelijkheid te nemen. Grodan loopt hier niet voor weg. Samen met de top van de Nederlandse glasgroente sector heeft Grodan de Duitse consument tijdens de beurs al weten te enthousiasmeren voor het duurzame, Nederlands product. We hebben weer een stap gezet in de goede richting!"
Publicatiedatum: