U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Eerste groene paprika’s zijn een feit

Kwekerij 4Evergreen heeft de primeur. De eerste groene paprika's van 2011 worden reeds geoogst en daarmee levert het bedrijf van de familie Grootscholte als eerst weer groene belichte paprika’s aan via Coforta verkoopsegment PaprikaNL.



Kwekerij 4 Evergreen is een moderne paprikakwekerij met vestigingen in ’s Gravenzande, Honselersdijk, Steenbergen en St. Annaland. Op de kwekerijen worden diverse soorten paprika’s geteeld in de kleuren rood, groen, geel en oranje. De groene paprika’s worden bijna jaarrond geteeld; de rode, gele en oranje paprika’s zijn vanaf maart in productie. De paprika’s uit St. Annaland worden centraal in het sorteercentrum in Steenbergen gesorteerd, verpakt en gedistribueerd. De kwekerijen worden geleid door de broers Robert, Dennis, Richard, en Jim Grootscholte; vader Wim vervuld een meer adviserende rol. Het totale bedrijf beslaat een oppervlakte van ca. 44 hectare. Dit is onderverdeeld in 5 hectare in ’s Gravenzande, 2 hectare in Honselersdijk, 24,5 hectare in Steenbergen en zo’n 12 ha in St. Annaland.

Op de 7 hectare in het Westland wordt er volgens het Pura Natura concept geteeld. Deze paprika's worden onder meer verkocht in de VS als Organic. Innovatie en vernieuwing van de bedrijfsprocessen is altijd een groot speerpunt geweest.
Publicatiedatum: