Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Jos van Mil nieuw bestuurslid GroentenFruit Bureau

De heer Jos van Mil is toegetreden als bestuurslid van GroentenFruit Bureau. Hij is door de bestaande bestuursleden gevraagd toe te treden tot het bestuur vanwege zijn inhoudelijke kennis van en betrokkenheid bij marketingactiviteiten in de sector. Jos van Mil is een bekend gezicht in de sector. In zijn rol als teler teelt hij Tommies snacktomaten. Tommies vallen onder Greenco waar meerdere telers zorgen voor een divers assortiment snackgroenten. Samen met deze compagnons heeft hij Tomato World opgericht. Dit is een permanente tentoonstelling over de Nederlandse glastuinbouw. De tomaat speelt hierin een belangrijke rol.

Licentiehouder

Jos van Mil is gelicenseerd partner van het label groentenenfruit.NL. GroentenFruit Bureau heeft het label gelanceerd en het dient als ketenkwaliteit- en herkomstlabel. Het label mag gebruikt worden op de verpakking van het product. Een belangrijke taak van Van Mil is zijn deelname aan de Stuurgroep Tomaat voor GroentenFruit Bureau. De Stuurgroep treft voorbereidingen voor gezamenlijke promotie voor de Hollandse tomaat. Ook is hij partner in het 2x2 (2 ons groenten en twee keer fruit)promotieprogramma. Tot slot is hij betrokken in het Specialties project. Opvallende, originele producten heeft GroentenFruit Bureau ondergebracht onder de groep Specialties. De Tommies snackgroenten vallen hier ook onder. Dit initiatief is succesvol op de Fruit Logistica 2010 geïntroduceerd.

GroentenFruit Bureau

GroentenFruit Bureau is het marketingcommunicatiebureau voor en namens de Nederlandse groente- en fruitsector. Met gerichte campagnes in binnen- en buitenland wordt het imago van groenten en fruit versterkt en de consumptie ervan bevordert. GroentenFruitBureau wil een concrete bijdrage leveren aan de volksgezondheid door het stimuleren van de consumptie van de dagelijkse norm '2 ons groenten en 2 keer fruit.
 
Publicatiedatum: