Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Agrarische documentaires op Noordelijk Filmfestival

Het Noordelijk Film Festival Leeuwarden toont dit jaar 6 documentaires over boeren. De films maken onderdeel uit van programma Bewogen beelden. Bewogen beelden is een documentairereeks over een actueel thema. Deze is samengesteld door de Leeuwarder Courant. Veehouders die strijden tegen doorgeschoten regelgeving, boeren die hunkeren naar een vrouw of een teler die eeuwenoude gewassen voor uitsterven wil behoeden. Dat zijn zomaar een paar zaken die de revue passeren.

Bekroonde documentaires

Bewogen beelden laat in 6 bekroonde documentaires de mooie en minder mooie kanten van het boerenbestaan zien. Vrijwel alle documentaires worden ingeleid door de regisseurs zelf. Na afloop is er gelegenheid om de makers vragen te stellen. Het Noordelijk Film Festival vindt van woensdag 11 tot en met zondag 15 november plaats op verschillende locaties in Leeuwarden.

Bron: Nieuwe Oogst.nu
Publicatiedatum: