Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
"Fred Zwaartman van Versland Selection: "Matige radijsmarkt"

"Duitsland heeft zelf nog te veel radijs"

Tholen - Net zoals veel kasgroenten verloopt de radijsmarkt momenteel moeizaam. "De kilo's zouden duurder moeten zijn, om over de de bosradijs nog maar te zwijgen", vertelt Fred Zwaartman van Versland. Volgens de handelaar heeft Duitsland nog te veel eigen productie. "Begin november verwacht ik meer vraag uit Duitsland. De grote vraag is dan of ze direct overschakelen op de Italiaanse radijs."

"De volumes Hollandse radijs lopen gewoon door. Het zijn zeker geen extreme aantallen, maar de prijzen zijn niet over een huis te schrijven", vervolgt Fred. "Ik ben niet helemaal pessimistisch, maar zodra je iets meer geld vraagt, ben je klaar."