Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
“Wij doen veel meer dan Engeland alleen”

DailyFresh Logistics volop in ontwikkeling

Tholen - DailyFresh Logistics is de afgelopen jaren enorm gegroeid. Door de goede serviceverlening heeft de logistieke onderneming, die in 1998 werd opgericht door de drie aandeelhouders; Visbeen, Post-Kogeko en Norfolkline, het in de groenten- en fruitsector tot marktleider op Engeland geschopt. "Wat veel mensen echter niet weten is dat we veel meer doen dan alleen Engeland", aldus Sales Director Gert Noorderink. Door een innoverende en onderscheidende positie is het bedrijf de afgelopen jaren namelijk enorm uitgebreid.



Met het oog op de toekomst en het netwerk te vergroten werd in 2006 een aanzienlijk op- en overslagcentrum gebouwd in Duinkerken. Hier worden goederenstromen uit Spanje, Frankrijk en Nederland gebundeld richting de UK. De ambitie om verder uit te breiden in Europa in 2008 groeide. Om deze ambitie waar te maken nam DailyFresh onder andere de activiteiten op Duitsland over van Int-Veen om zich daar kunnen positioneren. "Om de Duitse markt te bedienen hebben we gekozen voor 2 nieuwe hubs te weten Venlo en Nieuw Amsterdam."


op- en overslagcentrum in Duinkerken

Naast de nieuwe markt Duitsland, die momenteel extra aandacht krijgt, gaat DailyFresh zich ook bezighouden met nieuwe projecten zoals een containerdienst Agadir-Marokko naar Duinkerken. Na een succesvolle proefvaart heeft DailyFresh een samenwerkingscontract getekend met de Marokkaanse rederij I.M.T.C. In november zal deze lijndienst officieel van start gaan. Ook de proefvaart van de DailyFresh shortsea-verbinding vanuit Almeria in de haven van Duinkerken in april van dit jaar is bijzonder goed verlopen, waarvoor DailyFresh nu de mogelijkheden onderzoekt om ook hier een reguliere verbinding te realiseren. "Daarnaast heeft de lijn van Bilbao naar Zeebrugge met RO/RO trailers onze aandacht en verder spreken we met Israƫl waar interesse is in onze service", aldus Gert.



"Naast nieuwe projecten om onze ambities waar te kunnen maken blijven we kijken waar verbeteringen of veranderingen nodig zijn", vertelt Gert. "Onze ambitie als logistiek dienstverlener is met ons gehele team 24 uur/7dgn/week voor de klant klaar te staan en mee te denken om maatwerk oplossingen in heel Europa aan te dragen wat op Engeland/Ierland voor velen al vanzelfsprekend is."

Voor meer informatie:
DailyFresh Logistics CV
Honderdland 315
2676 LV Maasdijk
Tel: 088 428 66 00
Fax: 088 428 66 99
E-mail
www.dailyfresh-logistics.com