Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Botany en DLV Plant richten Aegisto op

Botany B.V. en DLV Plant B.V. hebben per 15 september 2009 Aegisto B.V. opgericht. Deze gezamenlijke dochteronderneming voert deugdelijkheidonderzoek uit voor partijen die gewasbeschermingsmiddelen willen laten registreren. Aegisto is gevestigd op proeftuin van Botany in Horst-Meterik en heeft steunpunten in Boskoop en Dronten.

Aegisto voert deugdelijkheidonderzoek hoofdzakelijk uit voor toepassingen in glastuinbouw, boomkwekerij en kleinfruit. Daarnaast is er ervaring met toepassingen in vollegrondstuinbouw en akkerbouw.

Voor de uitvoering van registratie-onderzoek is Aegisto erkend door de Plantenziektekundige Dienst van het Nederlandse Ministerie van LNV voor de uitvoering van deugdelijkheidonderzoek van gewasbeschermingsmiddelen.

Het onderzoeksteam van Aegisto bestaat uit 10 ervaren medewerkers, die elk vanuit hun eigen expertise binnen Aegisto actief zijn.
Publicatiedatum: