Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Bordex Packaging pakt uit tijdens Empack 2009

Op de komende Empack in Brussel pakt Bordex Packaging BV behoorlijk uit. Ten eerste worden het nieuwe logo en de nieuwe huisstijl gepresenteerd. Daarnaast onderstreept Bordex Packaging BV met drie primeurs, waarvan één zelfs het predicaat wereldprimeur krijgt toegedicht, haar innovatieve ambities.

In haar stand presenteren de sales mensen van Bordex de eerste (wereldwijd) PVC Cling film zonder toevoeging van de beruchte weekmakers (DOA) Het spreekt voor zich dat er enorm veel belangstelling is voor deze nieuwe ontwikkeling.



Een nieuw item in het Bordex assortiment is Cutterbox met Zip Safe systeem. Met dit gebruiksvriendelijke en veilige systeem is het voor iedereen heel eenvoudig om PVC-film van de rol te snijden. Daarnaast zorgt de stevige box voor een optimale bescherming van de folie.

En als klap op de vuurpijl presenteert Bordex Packaging BV een geheel nieuwe lijn Dispenser Refills inclusief het prototype van de SPEEDWRAP. Bestaande uit PVC Cling film, Aluminium folie en Bakplaat papier. Deze lijn is vanwege de bijgevoegde plug tevens te gebruiken in alle andere dispensers die momenteel in omloop zijn.



Het salesteam van Bordex Packaging BV heet u van harte welkom in haar stand: nummer 1008.
Publicatiedatum: