Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Eenmanszaken telefonisch slecht bereikbaar

Uit onderzoek van BTC Solutions in Amstelveen blijkt dat eenmanszaken in Nederland telefonisch slecht bereikbaar zijn. Voor potentiële klanten was ruim de helft van de bedrijven niet per telefoon te bereiken. In 45 procent van de gevallen werd de telefoon gewoon niet opgenomen, tien procent liet een voicemail achter.

Eenmanszaken melden vaak ook niet dat ze op vakantie zijn. Vanwege tijdgebrek werd elf procent van de klanten gevraagd om ‘s avonds terugbellen. De privépartner blijkt bij dertien procent van de gesprekken de telefoon te beantwoorden, soms met de familienaam of voornaam. In twee procent van de gevallen nam een kind of grootouder aan dat de zelfstandige momenteel niet bereikbaar was. Slechts drie procent neemt op met de bedrijfsnaam. Het privénummer is veelal ook het zakelijk nummer, concluderen de onderzoekers.

Bron: Zibb.nl
Publicatiedatum: