Je krijgt deze pop-up te zien omdat dit de eerste keer is dat je onze site bezoekt. Krijg je deze melding altijd te zien dan heb je je cookies uitstaan en zullen die blijven verschijnen.
U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).
Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken. Bedankt!
Je ziet deze popup omdat dit de eerste keer is dat u de site betreed. Als u dit bericht blijft krijgen zet dan alstublieft uw cookies aan
Dolf Ursem van telersvereniging Everest:
"Het zou beter voor de ijsbergslamarkt zijn als er telers afvallen"
Tholen - Dolf Ursum van telersvereniging Everest zijn de ijsbergslaprijzen dit seizoen structureel te laag. Gisteren werd de ijssla verkocht voor 1,50 tot 2 euro. "We hebben een normale start gehad, niet eens goed, maar sindsdien is de prijs alleen maar gezakt. Verleden week was de prijs iets beter, maar door feestdagen in Zuid-Europa zakte de markt weer in. Er is een hoop aanbod, ook uit andere landen", vertelt de teler.
"Ik hoop dat de markt weer eens aantrekt. We zijn hard aan het werk en het kost gewoon klauwen met geld", vervolgt Dolf. "Het wordt tijd dat er wat telers afvallen, want er is gewoon sprake van een overaanbod. Maar wat moeten die telers dan gaan doen. Ik geloof niet dat ze op dit moment kunnen gaan rentenieren!"