Tholen - - Samen met een Griekse partner heeft Peter Abma in Nieuw-Vennep het agf-handelsbedrijf GR Organics International opgericht. Het im- en exportbedrijf in biologisch geteelde AGF-producten zal zich met name gaan richten op de Griekse markt. "De Griekse biologische markt groeit fors. Daarom kwam het idee bij ons bovendobberen om hier wat te gaan doen. Terwijl ik mezelf beloofd had nooit meer voor mezelf te gaan beginnen", lacht Peter. Ondanks dat Peter niet meer voor Eosta werkt, ziet hij in Eosta een uitstekende partner om mee samen te werken op de verschillende markten. "Gebruik maken van elkaars sterke punten kan natuurlijk nooit kwaad!"

Het pand van GR Organics International. Inzet: Peter Abma
Eten staat bij de Grieken in een hoog vaandel, dus we verwachten veel van de markt. We zullen ons met name richten op het fruit, niet alleen op de producten met grote volumes, maar ook de zogenaamde kleinere producten. Daarnaast is de biologische teelt in Griekenland interessant voor de import naar onder andere Nederland. Maar om onze klanten te bedienen zullen we ook biologisch geteelde agf-producten importeren uit andere Europese en overzeese landen", vertelt Peter.
GR Organics International wil zich onderscheiden door haar service en communicatie. "Duurzame producten verdienen een duurzame handel. Onze ervaring in zowel de conventionele als biologische agf-markt, zorgt ervoor dat we specifieke klantwensen kunnen vertalen naar concrete acties", legt Peter uit. "We draaien nu een week en het gaat leuk. We hebben genoeg te doen!"
Voor meer informatie:
Peter Abma
GR Organics International
Tel: 0252 - 620 948
Fax: 0252 - 685 936