Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Gourmet oogst eerste Hollandse verse knoflook

Door de manier van telen oogst Gourmet de Hollandse verse knoflook enkele weken eerder dan gebruikelijk. "De verse knoflook is stevig van structuur, goed van formaat en mooi van kleur. Kortom als teler zijn wij zeer tevreden over de kwaliteit van deze heerlijke smaakmaker van eigen teelt."

Terwijl het blad en de steel nog groen zijn en de plant bezig is om tenen te maken, is de oogst daar…… De bollen worden met loof en al uit de zanderige grond gerooid, ontdaan van het grove groen en daarna met de grootste zorg schoongemaakt en verpakt voor uw en onze klanten.


Dankzij de groei-oliën van de plant is de smaak van verse knoflook milder en zachter. Bovendien heeft men na het eten ervan minder last van mondgeur. Een ander groot voordeel is dat deze culinaire smaakmaker geheel bruikbaar is, zowel de witte bol als de groene steel.

Kortom wij bieden u graag vanaf heden de eerste verse knoflook van Hollandse bodem aan. Verkrijgbaar in iedere gewenste verpakking waaronder 1 of 2 stuks, 2 en 5 kg. Kleinverpakkingen 1 en 2 stuks zullen worden voorzien van een vermelding “nieuwe oogst” middels een sticker of meelooplint ter promotie van de nieuwe oogst.

Voor meer informatie:
Gourmet BV
Tel. 0228 5173 86
E-mail
www.gourmet-nl.com