Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Fred Zwaartman van Versland Selection:

"Gestage export bosradijs; moeizame markt voor kilo's"

Tholen - De radijsmarkt voor de losse radijs (kilo's) verloopt moeizaam. Volgens Fred Zwaartman van Versland Selection heeft dat met de exportsituatie naar Rusland te maken. De afzet van bosradijs verloopt volgens de handelaar gestadig. "Wat binnenkomt, gaat weg. Ik denk dat we niet mogen mopperen als we kijken naar het groentenproductieverhaal over de hele linie."

Wat betreft de radijsmarkt richting de komende week is Fred wel somberder gesteld. "Ik ga niet anders denken dan vorig jaar en dan zal Duitsland vanaf eind juni met een aanmerkelijk hogere productie komen. Ze komen dan met mix-auto's, waardoor ze alles kunnen aanbieden. Dat zal dusdanig impact hebben op de markt. Je moet het dan echt hebben van je vaste klanten en niet van de daghandel."