Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
27 mei, Venlo

Themabijeenkomst Energie Optimaal

LTO Groeiservice organiseert onder de naam ’Energie Optimaal‘ een reeks regionale bijeenkomsten over geconditioneerd telen. De bijeenkomsten zijn bestemd voor alle telers van glasgroenten en siergewassen. Doel van deze bijeenkomsten is om de kennis over geconditioneerd telen te delen met collega-telers.

Groeiservice kiest nadrukkelijk voor een regionale aanpak, zodat het voor alle telers in Nederland mogelijk is deel te nemen. De bedoeling is dat 3 à 4 keer per jaar in elke regio een bijeenkomst wordt gehouden. De eerstvolgende bijeenkomst vindt op 27 mei plaats in Venlo (Zuid-Nederland). Tijdens de bijeenkomst gaat een gastspreker in op het thema ‘kennis delen‘!

Voor deze bijeenkomsten worden alleen telers uitgenodigd. Wellicht dat in een later stadium ook andere partijen worden uitgenodigd. Bedrijven en instellingen die hier meer over willen weten, kunnen contact opnemen met Groeiservice via Jim Kriebel, telefoon 06 132 164 67, e-mail [email protected].

Aanmelden is verplicht en mogelijk tot 22 mei 2009. Het aanmeldformulier is te vinden op www.groeiservice.nl/evenementen/themabijeenkomsten.
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer