Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Anaco Greeve werkt weer met eigen tomatentelers

Tholen - Na jarenlang te hebben ingekocht bij collega's werkthandelsbedrijf Anaco Greeve uit Poeldijk vanaf dit seizoen weer met eenaantal eigen tomatentelers. "Ons 'eigen' areaal trostomaten ligt rondde 10 hectare en het areaal losse tomaten rond de 8 hectare", vertelttomatenman Dirk van Nieuwkerk.

Dirk is tevreden over de start van het Hollandse seizoen. "Ik denk dathet goed gaat. De aanvoer is normaal voor begin april en hetprijsniveau is vrij stabiel. We zitten nu natuurlijk wel in een raarweekje. Zo zijn vrijdag een aantal landen dicht, maar tot nu toe is erdeze week goed verkocht. Ik ben dik tevreden."