Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Eerste huurders in nieuw Convenience Logistiek Center (CLC) op Fresh Park Venlo

Op 9 maart heeft Fresh Park Venlo een nieuw gebouw in gebruik genomen. Het nieuwe pand is een bedrijfsverzamelgebouw, waarmee wordt gemikt op de sterk toenemende vraag naar flexibiliteit bij geconditioneerde cross-dock en opslagruimtes voor groenten en fruit maar ook vlees, vis en zuivel. De mogelijkheid tot flexibel huren en het koppelen van units biedt ondernemers in vers de mogelijkheid snel en met een beperkt risico in te spelen op kansen in de markt.

Het nieuwe gebouw telt in totaal acht geconditioneerde units, elk 600 vierkante meter groot met 3 docks en rolpoort. Inclusief de bijbehorende kantoren (ca. 35 m2 per unit) meet het totale gebouw daarmee ruim 5.000 m2. De temperatuur kan per unit worden ingesteld tussen 2 en 15 graden Celcius.

DailyFresh Logistics gaat vier units huren. Logistiek dienstverlener DailyFresh Logistics kiest voor een eigen locatie, om optimaal haar functie als neutraal logistiek dienstverlener te kunnen uitvoeren. De locatie Venlo past uitstekend in de verdere uitbouw van het Europees logistiek (vers) netwerk. Een vijfde unit is inmiddels verhuurd aan Derix Logistics. Naast het feit deze units HACCP/BRC waardig zijn, maken beide dienstverleners binnen de afspraken gebruik van de flexibiliteit in ruimte en huurperiode.

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer