Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Rabobank organiseert strategiebijeenkomsten glastuinbouw

Rabobank Westland organiseert in februari en maart strategiebijeenkomsten voor klanten die werkzaam zijn in de glastuinbouw. Ondernemers krijgen er theoretische en praktische informatie aan de hand van cases. Daarnaast kunnen zij onderling ervaringen uitwisselen. De bijeenkomsten vinden plaats op de donderdagen 5 februari, 19 februari, 5 maart, 19 maart en 26 maart.

Theoretisch en praktisch

Gedurende drie bijeenkomsten worden de onderwerpen 'strategisch management', 'kansen aan de kassakant' en 'financieel management' behandeld. Opleidingeninstituut Business School Nederland en Imagro, het grootste communicatieadviesbureau voor agri, food en buitengebied in Nederland, verzorgt de drie seminars.

Bron: Rabobank
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer