Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
16-19 februari in Andijk, Helmond, IJsselmuiden en Zundert

LTO Groeiservice en Chiconsult organiseren rassenproeven witlof

LTO Groeiservice organiseert in samenwerking met Chiconsult voor alle witloftrekkers (ook niet-leden) de rassenproeven van 2008- 2009 van maandag 16 tot en met donderdag 19 februari in respectievelijk Andijk, Helmond, IJsselmuiden en Zundert. In de praktijk kunt u de rassen naast elkaar zien en zelf oordelen. Alle rassen zijn afkomstig van hetzelfde perceel en hebben dezelfde behandeling gekregen waardoor een goed vergelijk mogelijk is gemaakt. De pennen komen van 2 verschillende percelen met verschillende afslibbaarheid (24% en 10%).

Rassenvergelijking vroege trek

Aanwezige Rassen : Atlas, Hermes, Ombline, Vintor, Mont Blanc, Platine, Desire, Jadore, Crenoline en Ecrine. Alle bijeenkomsten starten om 19.30 uur.
  • Maandag 16 februari: regio Noord-Holland: Sijm, Rikkert 9, 1619 AP, Andijk.
  • Dinsdag 17 februari: regio ZON: R. Raijmakers, Heikantseweg 14, 5703 JR, Helmond.
  • Woensdag 18 februari: regio Noord-Nederland: E. Selles, Verkavelingsweg 2a, 8271 NA, IJsselmuiden.
  • Donderdag 19 februari: regio ZWN: G. van Dongen, Meirseweg 37, 4881 MJ, Zundert.
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer