Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Greenfresh breidt buitenlandse productie verder uit

Tholen - Naast eigen productie in Colombia, Peru en Spanje breidt Greenfresh uit Katwijk de aanvoer verder uit vanuit India. "Na vorig jaar een sterke samenwerking te hebben gevonden in dit land met vele mogelijkheden, zijn we december vorig jaar met de aanvoer van verse bieslook begonnen", aldus Willem Kea van Greenfresh. "Met de 'know-how' uit Colombia zijn we in staat een perfect product af te leveren, dagvers." Iedere 2 dagen kan er vanuit India gevlogen worden met een directe vlucht op Amsterdam of Frankfurt. Er wordt vanuit India ook direct doorgestuurd naar andere landen zowel binnen als buiten de EU.



De volumes die geteeld worden zijn groot. Er is een grote binnenlandse markt voor zowel vers als gedroogd. "Dit maakt dat wij vrij makkelijk product kunnen telen voor de versmarkt en dus bij tekorten scherp kunnen inspelen op de behoeften in de markt", zegt Willem. Daar Israël door veel gebruikers wordt gezien als toonaangevend voor de mondiale kruidenhandel is er ook gezorgd dat het Indiase product volledig naar deze standaarden wordt uitgeleverd. De verscheidene farms en het inpakstation zijn volledig GlobalGap gecertificeerd.

Er worden inmiddels al tests gedaan met andere soorten zoals dragon, basilicum, koriander, mint, dille, rozemarijn en tijm. "Voor de directe beschikbaarheid van de overige producten kunnen wij altijd terugvallen op Colombia, Peru en Spanje." Daarnaast is natuurlijk ook het volledige assortiment vanuit Israël jaarrond leverbaar.

Voor meer informatie:
Willem Kea
Greenfresh
Jan van Galenstraat 4 (Food Center)
1051 KM Amsterdam
Tel.: (020) 486 61 25
Fax: (020) 486 00 15
Email
www.greenfreshherbs.com



Gerelateerde artikelen → Zie meer