Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

DLV Plant en ZLTO in satellietlandbouw op open dag Rusthoeve en CZAV

Op woensdag 25 juni houdt de proefboerderij Rusthoeve te Colijnsplaat weer haar jaarlijkse open dag. Dit keer staat de open dag ook in het teken van precisielandbouw. Op de infomarkt kunnen bezoekers voor meer informatie over het programma ‘mijnakker.nl’ bij ZLTO en DLV Plant terecht. Met behulp van satellietbeelden wordt informatie over het gewas zoals de groei, bemesting, vochthuishouding, opbrengst, etc. bepaald en plaats-specifiek weergegeven in kaders van 10 x 10 meter. Deze informatie kunt u gebruiken om uw teelt nog verder te optimaliseren.

Begin dit jaar zijn beide organisaties al samen gestart met studiegroepen rondom satelliet gegevens via Basfood. Op de open dag kan elke teler met vragen over de gegevens van Basfood in de stand van Basfood terecht. DLV Plant heeft vier pc’s ter beschikking gesteld en proefboerderij Rusthoeve de internetverbinding zodat er ook on line beelden kunnen worden bekeken. Zo kunnen actuele vragen worden gesteld en kan daadwerkelijk worden ingezoomd op de actuele situatie.

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer