Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Lubron-klanten op de mountainbike

Ook dit jaar heeft Lubron Waterbehandeling weer voor enkele sportieve relaties een Mountainbike-dag georganiseerd. Dit jaar stond in het teken van een tijdrit onder teams uit hun klantenkring, onder andere uit de glastuinbouwwereld, installatiewereld en uit de koel- en ketelwaterbehandeling komen.



Deze Lubron- MTB-challenge werd afgelopen zaterdag 4 juni jongstleden gehouden op en nabij de Loonse en Drunense Duinen. Een 26 km lang parcours dat afwisselend steil, zanderig en bosrijk is, was een hele uitdaging voor de deelnemers, zeker omdat het dit keer zo snel mogelijk moest worden volbracht!

Oud Olympisch Kampioen Bart Brentjens reikte na afloop bij zijn teamtruck de wisselbeker en de eerste prijs uit aan het team van Certhon Greenhouse Solutions. Tweede en derde werden respectievelijk het team van Van der Hoeven Horticulture projects en het team van Ziekenhuis Gelderse Vallei.

Voor meer informatie:
Lubron Waterbehandeling B.V.
Mechelaarstraat 38
4903 RE Oosterhout
Tel.: 0162-426931
www.lubron.eu
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer