Multi Supplies en De Raaij Kantoor Totaal bundelen krachten in Westland
Vanuit Honselersdijk levert De Raaij Kantoor Totaal al ruim 30 jaar lang kantoorartikelen, -machines en -meubilair aan bedrijven in het Westland. Sinds 25 jaar is De Raaij Kantoor Totaal gevestigd op het terrein van Flora Holland, vanaf 1995 in het opvallende gebouw van het Groothandelscentrum Pyramide. Van hieruit zal Ron de Raaij als vertrouwd gezicht de activiteiten voortzetten.
v.l.n.r. Hen Tetteroo, Yvonne Schooneman en Ron de Raaij (De Raaij Kantoor Totaal) met Mike van der Laarse (Multi Supplies)
Multi Supplies is een begrip in de Aalsmeerse bloemen- en plantenwereld. Het bedrijf is gespecialiseerd in etiketten en drukwerk, heeft een eigen printshop en is actief in verschillende sectoren. Naast etiketten en drukwerk is Multi Supplies leverancier van o.a. kantoorartikelen, papier, relatiegeschenken en facilitaire producten. Vanuit Aalsmeer worden kleine en grote bedrijven door heel Nederland geleverd. In 2012 was het Onderneming van het Jaar in Aalsmeer.
Multi Supplies was al actief in het Westland. Door de overname van De Raaij Kantoor Totaal wordt de marktpositie hier versterkt en kan de service nog verder verbeterd worden. Directeur en eigenaar Mike van der Laarse van Multi Supplies toont zich verheugd: "Multi Supplies Westland maakt het mogelijk om het assortiment uit te breiden en kantoorartikelen tegen scherpe prijzen te blijven aanbieden. Producten worden snel uit voorraad geleverd door onze eigen mensen. Binnenkort wordt de printshop uitgebreid, zodat we nog meer etiketten kunnen inprinten. Service staat hoog in het vaandel. We hebben alle vertrouwen in het team in Honselersdijk."
Ron de Raaij vult aan: "Op het gebied van etiketten en drukwerk zie ik goede mogelijkheden in het Westland. Die markt groeit. Door de combinatie van onze kennis van de klanten en de knowhow van Multi Supplies hebben we een sterke troef in handen."
Per 1 januari a.s. zal de naam De Raaij Kantoor Totaal veranderd worden in Multi Supplies.