De groentezadendivisie van BASFkrijgt een modern onderzoeks- en ontwikkelingscentrum in El Ejido (Almería).
De bouw van het complex van BASF | Nunhems van 25 hectare begint begin 2026 en BASF verwacht dat het twee jaar later, begin 2028, volledig operationeel zal zijn. Zodra het functioneert, zal dit nieuwe R&D-centrum in El Ejido geleidelijk de activiteiten overnemen van de twee bestaande centra in de provincie Almería, namelijk in Almerimar en Santa María del Águila.
Met de nieuwbouw worden de belangrijkste activiteiten van het groentezaadbedrijf in Almería geclusterd op één locatie, die de nieuwe hoofdvestiging van deze bedrijfseenheid in Spanje wordt.
Het toekomstige R&D-centrum zal multitunnelkassen hebben, geavanceerde veredelingsfaciliteiten en ruimtes voor moderne pathologieonderzoek en -ontwikkeling. Hiermee kunnen nieuwe marktgerichte oplossingen worden geboden om aan de hele waardeketen te voldoen.
Er komt ook een modern kantoorgebouw. Het centrum bevat ook afdelingen voor klantenservice, financiën, marketing en verkoop, evenals het logistieke centrum voor de zaadverdeling in Spanje en Portugal.
Voor meer informatie:
BASF | Nunhems
www.agriculture.basf.com
www.nunhems.com