Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Nieuwe serre voor KU Leuven

De Katholieke Universiteit Leuven krijgt een nieuwe serre, op campus Arenberg. De bouw is in volle gang. Begin 2026 is de verwachting dat de eerste planten in de nieuwe serre staan.

De universiteit zocht een serre met twee compartimenten, één voor tropische gewassen zoals bananen en één voor gewassen die liever groeien in een gematigder klimaat zoals vruchtgroenten en aardbeien. Ook gaat de serre dienen voor onderzoek met genetisch gemodificeerde planten en met ziekteverwekkers.

De planten zijn tijdelijk uit de gesloopte serre verhuisd naar een andere locatie.

Hedafor, onderdeel van Deforche Construction Group, bouwt de serre en deelt een video.

Bron: KU Leuven

Voorpaginafoto: © Hedafor

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer