Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Intra Eco Shield ontvangt CE-keurmerk als biostimulant

Intra Eco Shield van Intracare heeft officieel de CE-markering als biostimulant ontvangen onder de EU Fertilising Products Regulation (EU) 2019/1009. Deze certificering biedt telers een kwaliteitskeurmerk dat Intra Eco Shield onderscheidt van de vele producten die momenteel op de markt zijn.

In het steeds complexere landschap van biostimulanten biedt de CE-markering houvast en een teken van wetenschappelijke onderbouwing. Intra Eco Shield is grondig getest en de geclaimde werking is onderbouwd met data. Eén van die claims is opbrengstverhoging, aangetoond in meerdere onafhankelijke proeven op verschillende gewassen.



"Deze CE-markering onderstreept onze toewijding aan het leveren van onderbouwde oplossingen voor de tuinbouwsector," zegt Mayra Nagtzaam, projectmanager Horticulture van Intrahorti. "Telers verdienen duidelijkheid en vertrouwen bij het kiezen van een biostimulant, en deze certificering is een sterk signaal dat Intra Eco Shield daadwerkelijk meetbare voordelen biedt."

Intra Eco Shield is een biostimulant van de nieuwste generatie, ontwikkeld om de vitaliteit van planten te versterken en het opbrengstpotentieel te vergroten. Het product is gebaseerd op ortho-siliciumzuur, de plant-opneembare vorm van silicium welke zorg draagt voor sterkere celwanden en verbeterde plantgezondheid. Dankzij de CE-markering kunnen telers dit product inzetten binnen de Europese markt.

Voordelen voor telers:

  • Bewezen opbrengstverhoging, onderbouwd door meerdere studies
  • Volledige naleving van EU-regelgeving als biostimulant
  • Een betrouwbaar alternatief in een markt vol onbewezen claims

Intracare nodigt telers, adviseurs en distributeurs uit om meer te ontdekken over de voordelen van Intra Eco Shield en hoe deze CE-gemarkeerde biostimulant de opbrengst van hun gewas kan verbeteren.

Bezoek Intracare tijdens GreenTech 2025, 10 - 12 juni
Intracare is aanwezig op stand 05.215 tijdens GreenTech in Amsterdam. "Ons team kijkt ernaar uit om telers en andere professionals uit de sector te verwelkomen en te bespreken hoe Intra Eco Shield hun specifieke gewas en teeltdoelen kan ondersteunen. Of u nu tomaten, komkommers, sla of sierteeltgewassen teelt – wij delen graag onze resultaten, inzichten en bewezen strategieën afgestemd op uw situatie."

Voor meer informatie:
Intracare B.V.
Voltaweg 4
5466 AZ Veghel
Tel.: +31 (0)413 354 105
[email protected]
www.intrahorti.com

Publicatiedatum: