Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Bushel Boy verkocht aan nieuw opgericht bedrijf

Amerikaanse tomatenteler Bushel Boy Farms heeft zijn activa en kassen verkocht aan een nieuwe eigenaar.

In een e-mail aan de Minnesota Star Tribune liet Chuck Tryon, president van Bushel Boy Farms, weten dat het bedrijf op vrijdag 30 mei is overgenomen door Best Boy Farms.

"Hoewel deze verandering met gemengde gevoelens gepaard gaat, zijn we ontzettend dankbaar voor onze trouwe klanten en partners van de afgelopen 30 jaar," schreef Tryon.

Op vragen of de nieuwe eigenaar de activiteiten op dezelfde manier zal voortzetten, gaf Tryon geen direct antwoord. Wel maakte hij duidelijk dat de verkoop betrekking heeft op de activa en commerciële kassen in Owatonna en Mason City, Iowa. De verkoopprijs werd niet bekendgemaakt.

Volgens de website van de Secretary of State van Minnesota heeft Best Boy Farms zich begin april in de staat geregistreerd.

Bushel Boy begon in 1990 als een tomatenteeltbedrijf en breidde zich de laatste jaren uit met andere groenten en fruit, zoals aardbeien en komkommers. In 2016 produceerde het bedrijf 5,4 miljoen kilo tomaten, vooral voor supermarkten.

In 2018 werd Bushel Boy overgenomen door de Rahr Corporation uit Shakopee. In 2020 opende het bedrijf een nieuwe locatie van 32 miljoen euro in Mason City.

De laatste jaren nam de concurrentie in de glastuinbouw toe. Een jaar geleden werd Bushel Boy door de arbeidsinspectie verplicht bijna 182.000 euro aan achterstallig loon en schadevergoedingen te betalen aan 94 werknemers vanwege onbetaalde overuren.

Bron: The Minnesota Star Tribune

Publicatiedatum: