Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Jaarplan 2025: Kwaliteit van oppervlaktewater verbeteren

De Nederlandse glastuinbouw wil voldoende ruimte beschikbaar houden en ontwikkelen, bij voorkeur in duurzaam bestemde glastuinbouwgebieden. De ambitie op gebied van water, milieu en omgeving is de komende jaren de milieufootprint van de sector verder te verkleinen, zonder dat daarbij de rentabiliteit van bedrijven in gevaar komt.

Om deze ambitie waar te maken wil het team Water & Omgeving van Glastuinbouw Nederland in 2025 onder andere de kwaliteit van het oppervlaktewater verbeteren. Ook worden er gebiedsprocessen rondom waterkwaliteit gestart en moet er genoeg goed gietwater beschikbaar blijven. Het onderzoeksprogramma Glastuinbouw Waterproof wordt dit jaar herzien en vernieuwd.

Bekijk hier het volledige jaarplan met concrete doelen en speerpunten op het gebied van water en omgeving. Hier vind je het totale jaarplan voor 2025 van Glastuinbouw Nederland.

Bron: Glastuinbouw Nederland

Publicatiedatum: