Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

"Met Hi Score mikken we op 372 komkommers per m2"

Donderdag is de afdeling met komkommerrassen bij BASF | Nunhems in 's-Gravenzande weer geplant. Er staan maar liefst 80 verschillende rassen. Het hoofdras voor deze teelt is Hi Score, het hoogresistente ras tegen meeldauw en CGMMV. "Met dit nieuwe ras mikken we dit jaar op een productie van maar liefst 372 komkommers per m²", deelt Rick Smulders, Sales specialist komkommer.

"Naast de focus op Hi Score, hebben we in de huidige teelt ook veelbelovende minirassen staan. En niet te vergeten: de nieuwe trial 2 rassen voor komende zomer zijn al in afdeling 6 te bewonderen."

Rick, die samen met Jaëlle Kuijpers zijn eerste voorjaar als Sales specialist komkommer ingaat, nodigt mensen van harte uit om langs te komen en te komen kijken.


Jaëlle Kuijpers en Rick Smulders

Voor meer informatie:
Jaëlle Kuijpers
Rick Smulders
BASF | Nunhems
[email protected]
Jaëlle: 06-42449393
[email protected]
Rick: 06-141175803
www.nunhems.nl

Publicatiedatum: