Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

"Overbodige bedrijfsruimten tuinbouwbedrijven herbestemmen naar woonruimte"

Het gemeentebestuur van Westland wil een glastuinbouwperceel aan de Middel Broekweg in Honselersdijk 'strategisch aankopen', zo bleek eind vorig jaar. Er moet woonruimte op het perceel gerealiseerd worden. Westland Verstand, de grootste coalitiepartij, is er blij mee. Fractievoorzitter Peter Duijsens zegt in zijn nieuwjaarsrede dat het een eerste stap is op weg naar de door de partij beloofde snelle realisatie van 500 woningen voor starters en senioren.

Westland Verstandig is daarnaast voorstander van het anders bestemmen van bestaande kantoor- of andere gebouwen. "We denken hier ook aan overbodige bedrijfsruimten bij tuinbouwbedrijven. Die kunnen zeer goed ingericht worden voor woningen."


Het perceel aan Middel Broekweg 85 in Honselersdijk stond al geruime tijd te koop