GreenTech Amsterdam van start, Organifarms en Biobest winnen GreenTech Awards

Vanochtend om 10:00 uur is GreenTech Amsterdam, editie 2022 van start gegaan. In de RAI in de Nederlandse hoofdstad komen we ruim 450 (inter)nationale exposanten tegen. Hieronder een lijst. Zelf zijn wij gewapend met camera en kladblok de komende drie dagen in een van de beurshallen te vinden. Ook is het mogelijk even te komen buurten op onze eigen stand: K.01.


Ramon Bol, Jeroen van Gaalen, Aad Alsemgeest, Astrid de Kok en Nico Niepce van Alweco hebben er zin in.

Bij de opening van de beurs werden de winnaars van de GreenTech Awards bekend gemaakt. De Concept Award werd gewonnen door Organifarms met het concept BERRY, een oogstrobot voor aardbeien, voor het Micromus-System, een generalistische predator voor beschermde gewassen, mocht Biobest de Innovation Award mee naar huis nemen.

Voor meer informatie over de beurs: www.greentech.nl/amsterdam/  

Van der Valk Horti Systems Booth: 01.100
Wivid AB Booth: 01.101
PB tec Booth: 01.102
Hengdian Group DMEGC Magnetics Co., Ltd. Booth: 01.103
DryGair Energies Ltd. Booth: 01.104
Dalsem B.V. Booth: 01.110
Vivent SA Booth: 01.111
AVAG Booth: 01.116A
Snelder B.V. Booth: 01.116B
Haket Handelsonderneming B.V. Booth: 1.116C
Glasimport Greenhouses B.V. Booth: 01.116D
Buwatec B.V. Booth: 01.116E
N.V. Hagelunie Booth: 01.116F
Holland Gaas B.V. Booth: 01.120
De Gier B.V. Booth: 01.121
High Tech Equipment S.r.l. Booth: 01.122
Genap B.V. Booth: 01.125
Alumat Zeeman B.V. Booth: 01.126
Vifra S.r.l Booth: 01.127
T. Stolze Installatietechniek B.V. Booth: 01.129
F&H Crone B.V. Booth: 01.130
Vostermans Ventilation B.V. Booth: 01.132
Novedades Agricolas S.A. Booth: 01.134
Ziehl-Abegg Benelux B.V. Booth: 01.135
AGROPEK Tav. Ekp. Paz. San. Ve.Tic. Ltd. Sti. Booth: 01.136
Bio Technologia Booth: 01.137
Luminez GmbH Booth: 01.139
GRUPO ARMANDO ALVAREZ Booth: 01.141
DonKwiat Grzegorz Smolecki Booth: 01.142
Ozdemir Reduktor Elektrik Motor San. Tic. A.S. Booth: 01.143
Holland Heater De Lier B.V. Booth: 01.146
LumiGrow Inc. Booth: 01.148
PRILUX GREENHOUSES AND IRRIGATION SYSTEMS Booth: 01.151
Engel Lighting GmbH & Co. KG Booth: 01.155
Würth Elektronik eiSos GmbH & Co. KG Booth: 01.155
Luiten Greenhouses B.V. Booth: 01.157
Crops Theatre Booth: 01.164
Workstep B.V. Booth: 01.165
NaanDanJain Irrigation Ltd. Booth: 01.166
VIP Booth: 01.167
Breeders Pavilion Booth: 01.168
Dutch Plantin Coir Booth: 01.171
Sigrow B.V. Booth: 01.200
Meteor Systems B.V. Booth: 01.202
Lumiforte Booth: 01.204
VB Services B.V. Booth: 01.210
Octinion BVBA

Booth: 01.215 , 02.228 TT

Havecon Horticultural Projects Booth: 01.216
SPXFLOW - Johnson Pump Horticulture Booth: 01.220
Resideo Honeywell Home Booth: 01.220
Zantingh B.V. Booth: 01.220
Ventiguard B.V. Booth: 01.224
Huisman Scherming B.V. Booth: 01.225
Debets Schalke Booth: 01.226
Comercial J. Huete S.L. Booth: 01.227
Thrace Group Booth: 01.228
Berg Hortimotive Booth: 01.230
HortiKey B.V. Booth: 01.230
Hortilogics Booth: 01.230
Royal Brinkman Booth: 01.230
VGD - Light in the Led Booth: 01.232A
Agrithermic Booth: 01.232B
Area Solutions Booth: 01.232C
CMF Groupe Constructions Métalliques Florentaises Booth: 01.232D
RED Horticulture Booth: 01.232E
Vegetal Social Booth: 01.232G
Business France Booth: 01.232H , 01.232F , 01.232
Advanced Energy Industries GmbH Booth: 01.233
Moleaer Booth: 01.240
WDP Draadbewerking B.V. Booth: 01.241
Ikizler Kalip Pres San. Tic. Ltd. Sti. Booth: 01.242
Lima Europe NV Booth: 01.243
Agrikol Ltd. Booth: 01.244
Canexus Ltd. Booth: 01.244
IUNU Booth: 01.245
Gigola & Riccardi S.p.A. Booth: 01.246
Mabre S.r.l. Booth: 01.250
Kilburn & Strode LLP Booth: 01.251
Environmental Monitoring Systems (EMS) B.V. Booth: 01.252
Teknoser Ith. Ihr. Zir. Mak Seracilik A.S. Booth: 01.253
Quick Plug B.V. Booth: 01.254
Anorel NV Booth: 01.255
British Columbia Ministry of Jobs, Economic Recovery and Innovation Booth: 01.260
Sollum Technologies Booth: 01.260A
HRVST Limited Booth: 01.260B
AI Systems Booth: 01.260C
Neupeak Robotics Booth: 01.260D
Damatex Booth: 01.260E
Semios Booth: 01.260F
Sentient Booth: 01.260G
Delight Company Booth: 01.260H
Investissement Québec Booth: 01.260I
Pulp-Tec Booth: 01.261
JB Groep Booth: 01.262
ULMA Agrícola S.Coop Booth: 01.340
Van der Waay B.V. Booth: 01.341
Gremon Systems Zrt. Booth: 01.342
Anjou Automation Booth: 01.344
Arrigoni S.p.a. Booth: 01.345
BIOERA SL Booth: 01.349
Nanjing New-High Jingwei Electric Co., Ltd. Booth: 01.350
Lux LEDlighting S.r.l. Booth: 01.351
Signcomplex Booth: 01.352
Textiles Agrícolas, S.A. de C.V.. Booth: 01.353
Evenproducts Ltd. Booth: 01.355
Mprise Agriware B.V. Booth: 01.400
Brite Hellas S.A. Booth: 01.401
Van der Hoeven Horticultural Projects B.V. Booth: 01.404
Ridder Holding Harderwijk B.V. Booth: 01.410
BOAL Systemen B.V. Booth: 01.416
Richel Group Booth: 01.420
Heliospectra AB Booth: 01.422
Van de Lande B.V. Booth: 01.424
Ammerlaan Construction B.V. Booth: 01.425
SERCOM Regeltechniek B.V. Booth: 01.428
Priva Horticulture B.V. Booth: 01.431 , 01.430
Timfog Mühendislik A.S. Booth: 01.434
Berkvens Greenhouse Mobility Booth: 01.435
IDM Ideas Desarrollo y Mejora S.L. Booth: 01.440
Idromeccanica Lucchini S.p.A. Booth: 01.441
P.A.T.I. S.p.A. Booth: 01.441
Phormium Booth: 01.444
Voshol Warmte- Electrotechniek B.V. Booth: 01.451
Vitotherm B.V. Booth: 01.452
Jenbacher B.V. Booth: 01.453
Shri Ambica Polymer Pvt. Ltd. Booth: 01.454
HortiBest LED Grow Lights Booth: 01.455
Agrimec S.n.c. di Spelgatti & C. Booth: 01.458
Fujian Sanan Sino-Science Photobiotech Co., Ltd. Booth: 01.459
Ireis Co., Ltd. Booth: 01.460
T.C. v.d. Dool B.V. Booth: 01.461
NPI Booth: 01.462
Flora Biological Protection Systems | Flora IPM Booth: 01.463
Bizcanli Redüktör San.Tic. A.S. Booth: 01.470
Air Supplies Nederland B.V. Booth: 01.471
The National Institute of Horticultural Research (Poland) Booth: 01.474
SERA MARKETIM Booth: 01.500
Steenks Service B.V. Booth: 01.501
Pilkington Botanical Booth: 01.502
GDTech Global Design Technology S.A. Booth: 01.503
BKC Boeters Ketel Constructie Booth: 01.504
BAHAR AYDINLATMA SAN. VE TIC. A.S. Booth: 01.505
Alcomij B.V. Booth: 01.506
SpectraGrow Inc. Booth: 01.507
Prins Kasprojecten Booth: 01.510
Van der Ende Groep Booth: 01.512
Kubo Greenhouse Projects B.V. Booth: 01.516
Verkade Klimaat B.V. Booth: 01.516
Peter Dekker Installaties B.V. Booth: 01.516
Hoogendoorn Growth Management Booth: 01.520
POLARIKS Booth: 01.521
KAMARHATTY COMPANY LIMITED Booth: 01.523
ALPS INC. Booth: 01.524
Hatenboer-Water Booth: 01.525
NITEA B.V. Booth: 01.526
One 4 All S.r.l. Booth: 01.527
JUTA a.s. Booth: 01.528
AQUA4D Booth: 01.529
Schreurs Holland B.V. Booth: 01.532
Nieuwkoop Booth: 01.533
MWM Benelux B.V. Booth: 01.534
Colasse SA Booth: 01.535
Technische Handelsonderneming Nivola B.V. Booth: 01.536
Van Dijk Heating B.V. Booth: 01.542
Networking Area Booth: 01.544 , 05.501
Bogaerts Greenhouse Logistics Booth: 01.545
Rufepa Tecnoagro S.L. Booth: 01.550
Viale Sistemi S.r.l. Booth: 01.551
Igrox S.r.l. Booth: 01.556
Termotecnica Pericoli S.r.l. Booth: 01.560
P.Tre S.r.l. Booth: 01.563
Thermeta Service B.V. Booth: 01.564
GENFOG IKLIMLENDIRME SISTEMLERI INS. SAN. VE TIC. LTD. STI Booth: 01.565
GROWLIGHTENGINE® Booth: 01.567
AAB International Booth: 01.568
Greenpro Ventures Pvt. Ltd. Booth: 01.570
Artechno Growsystems B.V. Booth: 01.571
SAMMLER SP. Z.O.O. Booth: 01.574
Henofa B.V. Booth: 01.576
BWF Kunststoffe GmbH & Co. KG Booth: 01.600
IMA-MSC Greenhouses Booth: 01.601
Seoul Semiconductor Booth: 01.602
Reimann Spinnerei und Weberei GmbH Booth: 01.603
Horconex B.V. Booth: 01.604
Oerlemans Plastics B.V. Booth: 01.610
Lock Drives B.V. Booth: 01.612
Asthor Agricola S.A. Booth: 01.613
Rijk Zwaan Booth: 01.614
Paskal Technologies Ltd. Booth: 01.618
Signify Netherlands B.V. Booth: 01.620
FGM - Fyns Gartnerimaskiner A/S Booth: 01.626
Stål & Plast A/S Booth: 01.628
Plast-Textil S.L. Booth: 01.629
Nor Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Sti. Booth: 01.630
Lemnis Oreon B.V. Booth: 01.632
Growtech 2022 Booth: 01.633
Bosman Van Zaal B.V. Booth: 01.640
Photo B-Otic Technologies Booth: 01.644
Intra-Horti Booth: 01.645
Beektech Industries B.V. Booth: 01.647
Nambo Co., Ltd. Booth: 01.648
WD Products Trade B.V. Booth: 01.649
LUBING Maschinenfabrik Ludwig Bening GmbH & Co. KG Booth: 01.650
Candidus Booth: 01.651
Elpress B.V. Booth: 01.652
Bright Carbon Capture Booth: 01.653
Host B.V. Booth: 01.653
A1 Tuinbouwtechniek Booth: 01.660
HS Tuinbouw Service B.V. Booth: 01.661
Prayon S.A. Booth: 01.662
Scientific and Production Enterprise "NFL" LLC Booth: 01.663
Shakti Polyweave Pvt. Ltd. Booth: 01.670
Ningbosibaijinchukou Youxiangongsi Booth: 01.675
AgrowTec Greenhouse Projects B.V. Booth: 01.676
Lumatek Lighting Booth: 01.677
Otte Metallbau GmbH & Co. KG Booth: 01.679
aniplast Booth: 01.680
EIFFEL S.p.A. - Industria Materie Plastiche Booth: 01.680
MDT Denge Tarim Müh. San. ve Tic. Ltd. Sti. Booth: 01.703
FORCE Greenhouse Demolition Booth: 01.704
Ginegar Smart Cover Solutions Booth: 01.706
Biota Nutri B.V. Booth: 01.750
Wireless Value B.V. Booth: 01.752
PARCITANK SA/FARMITANK Booth: 01.763
Gexa - nonwoven materials Booth: 01.764
Light Science Technologies Booth: 01.765
SORMAC B.V. Booth: 01.766
Insolight SA Booth: 02.100
Sales Office Booth: 02.101
Klasmann-Deilmann GmbH Booth: 02.102
Maan Biobased Products B.V. Booth: 02.103
Egatec A/S Booth: 02.104
Menno Chemie-Vertrieb GmbH Booth: 02.106
IPM Scoutek Booth: 02.108
MZ Forma Sp.J Booth: 02.110
SPID-Trays Booth: 02.112
HortiAdvice Booth: 02.113
Palaplast S.A. Booth: 02.114
ErfGoed Services B.V. Booth: 02.117
Technology Theatre Booth: 02.120
Logitec Plus B.V. Booth: 02.202
Kind Technologies B.V. Booth: 02.204
Koat B.V. Booth: 02.204
Senmatic A/S Booth: 02.206
EcoStatics Global Booth: 02.212
IRRIOT AB Booth: 02.213
Hotraco Horti Booth: 02.214
Organifarms GmbH Booth: 02.219
Light4food B.V. Booth: 02.220
Industrial Product Solutions B.V. Booth: 02.221
BFG Supply Co. Booth: 02.222
PRECIMET H.C.E. Sp. z o.o. Booth: 02.223
Cindro B.V. Booth: 02.224
Floor van Schaik Rack Solutions Booth: 02.225
Viscon Group Booth: 02.300
Willburg Projecten B.V. Booth: 02.308
Martin Stolze B.V. Booth: 02.310
Matchmaking Booth: 02.311
ISO Group Booth: 02.312
Dry Hydroponics B.V. Booth: 02.318
Inter Primo A/S Booth: 02.319
JASA Packaging Solutions Booth: 02.320
WPS HORTI SYSTEMS B.V. Booth: 02.321
Gencgucsan Agricultural Machinery Booth: 02.322
Besseling Techniek Booth: 02.324
Greefa Booth: 02.325
Dramm Corporation Booth: 02.330
pulsFOG Aerosol Systems Booth: 02.330
Tebarex B.V. Booth: 02.332
Flier Systems B.V. Booth: 02.334
Verhagen Leiden B.V. Booth: 02.400
Rielli / Kazanci Environmental Technics Co., Ltd. Booth: 02.401
Netled Oy Booth: 02.402
Unifortes B.V. Booth: 02.422
Green Automation Group Oy Booth: 02.423
Limex Machine-Exploitatie B.V. Booth: 02.424
Frans Veugen Bedrijfshygiëne B.V. Booth: 02.425
Benfried International B.V. Booth: 02.426
Empas Booth: 02.427
Taks Handling Systems B.V. Booth: 02.430
Da Ros Srl Booth: 02.502
Van Looveren nv Booth: 02.504
Holland Green Machine B.V. Booth: 02.506
Ecoation Booth: 02.508
Aweta G&P B.V. Booth: 02.510
Hortimat Booth: 02.514
F.P.H.U. Maryniaczyk Booth: 02.524
Bactiva GmbH Booth: 05.101
Van der Knaap Groep Booth: 05.102
Haifa Group Booth: 05.103
Collaborationz B.V. Booth: 05.104
Tecfil SA Booth: 05.105
Commercial Horticultural Association Booth: 05.110A
Help Booth: 05.110B
Indo Booth: 05.110C
Delta-T Booth: 05.110D
Russell IPM Ltd. Booth: 05.110E
Plater Bio Booth: 05.110F
Solufeed Booth: 05.110G
Dutch Lighting Innovations Booth: 05.112
Agrolux Nederland B.V. Booth: 05.114
Rofianda Trading B.V. Booth: 05.115
Ledestar Opto-electronic Technology Co.,Ltd Booth: 05.116
Koppert Booth: 05.118
AGC Glass Europe SA Booth: 05.119
AGC Chemicals Europe Ltd. Booth: 05.119
VGE B.V. Booth: 05.120
LetsGrow.com B.V. Booth: 05.124
Stichting Plant Empowerment Booth: 05.124
Cordex - Companhia Industrial Têxtil S.A. Booth: 05.128
Roam Technology NV Booth: 05.129
JB Hydroponics B.V. Booth: 05.130
Delphy B.V. Booth: 05.140
Pylot Booth: 05.145
Arpo B.V. Booth: 05.146
CleanGreens Solutions SA Booth: 05.148
Biron B.V. Booth: 05.149
DLVge Booth: 05.150
ioCrops Inc. Booth: 05.156
Aster S.r.l. Booth: 05.157
Aranet Booth: 05.158VF
HPNow ApS Booth: 05.159
Nijssen B.V. Booth: 05.160VF
YesHealth Agri-Biotechnology Co., Ltd. Booth: 05.164VF
Aralab Booth: 05.165VF
Cultivatd Inc. Booth: 05.167VF
HEXTECH GREEN MAKINE SANAYI VE TICARET A.S. Booth: 05.168VF
ebm-papst Benelux B.V. Booth: 05.169VF
Vertical Farm Institute Booth: 05.170VF
vertical farm institute GmbH Booth: 05.170VF1
Zayndu Limited Booth: 05.171VF
KOKOSFLORA Booth: 05.200
Mosa Green S.r.l. Booth: 05.201
Jiffy Products International B.V. Booth: 05.202
Sicor, SA Booth: 05.203
Arkop Sp. z.o.o. Booth: 05.204
Biolchim S.p.A. Booth: 05.205
Flora Co., Ltd. Booth: 05.206
Ultramins B.V. Booth: 05.207
Lab Associates B.V. Booth: 05.208
Ellepot A/S Booth: 05.209
Agricultural Projects Holland B.V. Booth: 05.210
Food Autonomy powered by Tungsram Booth: 05.211
Blue Radix B.V. Booth: 05.212
Kroptek Booth: 05.213
Valoya Oy Booth: 05.214
Lankhorst Yarns Booth: 05.215
Hortilux Schreder B.V. Booth: 05.224
NL Branding / Solving global challenges Booth: 05.229
Current Lighting Ltd. Booth: 05.234
Gakon Netafim Greenhouse Projects Booth: 05.238 , 05.340
Metazet Formflex B.V. Booth: 05.240
Certhon Build B.V. Booth: 05.250
DOMASZ Tomasz Waligóra Booth: 05.260
EKOPLON spólka z ograniczona odpowiedzialnoscia sp.k. Booth: 05.260A
National Support Centre for Agriculture Booth: 05.260B
Storage room Booth: 05.260C
PERFAND LED Andrzej Trawinski Booth: 05.260D
IGS Limited Booth: 05.268VF
ILEC BL Group, LLC Booth: 05.269VF
TTA Booth: 05.270VF
TAPKIT - Hydroponic Systems Ltd. Booth: 05.278VF
Modiform B.V. Booth: 05.279VF , 05.308
RN7 Agri Services Booth: 05.301A
Fertil International Booth: 05.301B
Alphatex Booth: 05.301C
Innov'Alliance Booth: 05.301D
Expo 2021 Hatay Booth: 05.302
GREENGLOBE EXPORTS INDIA PRIVATE LIMITED Booth: 05.303
Petektar Seed Breeding & Production Company Booth: 05.304
Mikskaar Peat and Substrates Booth: 05.305
Urbinati S.r.l. Booth: 05.306
Midstream Lighting Ltd. Booth: 05.307
Cocomix Grow Bags Booth: 05.311
Wageningen University & Research, BU Greenhouse Horticulture Booth: 05.312
Albers Alligator Projekten B.V. Booth: 05.313
Saint-Gobain Cultilène B.V. Booth: 05.315
Ludvig Svensson B.V. Booth: 05.318
The Recruiting Specialist Booth: 05.319
MJ-Tech B.V. Booth: 05.320
Logiqs B.V. Booth: 05.324
Terrazza MC Booth 05.328
Exporplás Indústria de Exportação de Plásticos S.A. Booth: 05.329
Koidra Inc Booth: 05.330
KG Greenhouses & KG Systems Booth: 05.350
MechaTronix Europe NV. Booth: 05.351
Urban Harvest Booth: 05.354VF
FarmTech Society Booth: 05.355VF2 , 05.355VF
Vivi B.V. Booth: 05.361VF
Vertically Urban Ltd. Booth: 05.367VF
Shenzhen AAA-GROW Intelligent Booth: 05.368VF
RAYPA Booth: 05.369VF
Samsung Semiconductor Europe GmbH Booth: 05.370VF
Bever Innovations B.V. Booth: 05.371VF
Urban Crops Solutions bvba Booth: 05.372VF
CambridgeHOK Booth: 05.401VF
Holland Farming B.V. Booth: 05.405
Media Point Booth: 05.406
MULTIVAC Sepp Haggenmüller SE & Co. KG Booth: 05.410
Growfoam Booth: 05.411
Bato Plastics B.V. Booth: 05.412
JH Hydroponic Systems, S.L. Booth: 05.413
DOGAL AS – Greenhouse Shader Booth: 05.415
Bom Greenhouses B.V. Booth: 05.416
Rockwool B.V. Booth: 05.419
NovaCropControl Booth: 05.420
Hortiplan N.V. Booth: 05.422
Bluelab Corporation Limited Booth: 05.423
Hendic B.V. Booth: 05.424
Gavita International B.V. Booth: 05.430
Inventronics Hangzhou Inc. Booth: 05.431
Ceyhinz Link International, Inc Booth: 05.440CA
urban-gro, Inc. Booth: 05.450CA
CannaPro Europe S.L. Booth: 05.451CA
Royal Brinkman - Can-Hub Booth: 05.452CA
Bertels B.V. Booth: 05.460CA
Capsoil Technologies Ltd. Booth: 05.461CA
Nanolux Booth: 05.463CA
Dutch Garden Supplies Ltd. Booth: 05.464CA
Paralab Booth: 05.465CA
California Lightworks Booth: 05.470CA
APACK, Inc. Booth: 05.471CA
Pi-Technics Booth: 05.473CA
Bio Nova International B.V. Booth: 05.476CA
C-Grow B.V. Booth: 05.478VF
Presscon Horti B.V. Booth: 05.503
PlantoSys Nederland B.V. Booth: 05.504
Horti XS B.V. Booth: 05.506
Plantalux Sp. z o.o. Booth: 05.523
Fluence by OSRAM Booth: 05.524
Start Up Pavilion Booth: 05.525
Vision Theatre Booth: 05.525B
Innovation Zone Booth: 05.525C
Flexibell Greenhouse Systems BV Booth: 05.526
Agritecture Booth: 05.527
Corvus Drones Booth: 05.528
Sherpa Space Inc. Booth: 05.529
VBTI Booth: 05.530A
CONCEPT Data Systems - PAT Horticulture Software Booth: 05.530B
PATS Indoor Drones Solutions Booth: 05.530C
Hiphen Booth: 05.530D
A Raymond Tecniacero SAU Booth: 05.531
Plantfellow Booth: 05.532
Eldahes station for sifting and packing agricultural seeds Booth: 05.534
UbiQD, Inc. Booth: 05.540
Imece Plastik Tarim Insaat Taahhut Petrol Urunleri ve Gida Sanayi Tic. A.S. Booth: 05.541CA
Biobest Group NV Booth: 05.542CA
NUFiltration Ltd. Booth: 05.550CA
Master Products Booth: 05.551CA
BRAUN Lighting Solutions e.K. Booth: 05.552CA
Growth Technology Ltd. Booth: 05.553CA
F1 SeedTech Booth: 05.560CA
Pelemix Ltd. Booth: 05.561CA
Argus Control Systems Ltd. Booth: 05.570CA
Ishida Europe Limited Booth: 05.580CA
Schur Star Systems GmbH Booth: 05.580CA
Cultivators B.V. Booth: 05.581CA
Knecht GmbH Booth: 05.582CA
GHSC Trading B.V. Booth: 05.583CA
LettUs Grow Ltd Booth: 05.584CA
BCC AB/FiberCell Booth: 05.600
Plusrite Electric (China) Co., Ltd. Booth: 05.610
GSNL B.V. Booth: 05.611
TNO Booth: 05.630
Robot Arena Booth: 05.631
AgCann Consultancy Ltd Booth: 05.640CA
Inhuis Contrived Inc. Booth: 05.640CA
Keirton Inc Booth: 05.640CA
BioTherm Booth: 05.641CA
SHENZHEN HORTIRIGHT CO.,LTD. Booth: 05.642CA
Zaadhandel Dutch Passion B.V. Booth: 05.643CA
Brightlabs B.V. Booth: 05.651CA
Montel Inc. Booth: 05.652CA
Cannabis-drying.com Booth: 05.653CA
Cannabis Greenhouse Experience Booth: 05.660CA
Medicinal Cannabis & Vertical Farming Theatre Booth: 05.670CA
Vaighai Agro Products Limited Booth: 05.686
coconut products impex Booth: 05.688
Shenzhen Enlite Energy Technology Co., Ltd. Booth: 05.690
Control Union Certifications B.V. Booth: 05.700
TLR International Laboratories Booth: 05.700
TissueLab Farm by Esde Machinery Turkey Booth: 05.712
Dosatron International Booth: 05.716
IGEBA Geraetebau GmbH Booth: 05.720
Sac O2 Booth: 05.728
Mycelia NV Booth: 05.728
Sprung Structures Booth: 05.730
magical liquids ltd TA Indica nutrients Booth: 05.748CA
AGROPHARM Booth: 05.750CA
Newlite Lighting Technology Booth: 05.750CA
Hortidaily Booth: K.01

 


Publicatiedatum:
© /



Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier


Ander nieuws uit deze sector:


Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven