Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
30 juni

Webinar over het gebruik van NL Branding

Nederland heeft al een tijdje een nieuwe internationaal logo, dat het tot nu toe toe veel gebruikte ‘tulpje Holland’ vervangt. Op dinsdag 30 juni van 12.00 – 13.00 uur organiseren NLinBusiness  en VNO-NCW / MKB-Nederland een webinar  over het gebruik van deze nieuwe NL Branding. Deelnemers worden bijgepraat over de achtergronden en praktische toepassingen van het nieuwe branding-materiaal.

De nieuwe NL Branding toolkit 
Wat mag, wat moet en vooral; hóe gebruik ik het? Tijdens deze sessie zullen Carolien Gehrels (portefeuillehouder NL Branding, vanuit het Internationaal Strategisch Overleg, ISO NL), Hielke Venema (Programma coördinator NL Branding, RVO NL) en Choi Mi Chung (creatief strateeg NL Branding, RVO NL) meer vertellen over de achtergronden en praktische toepassingen van het nieuwe branding-materiaal. 

Vragen is belangrijk
Aansluitend wordt met elkaar in gesprek gegaan over een praktijksituatie. Aan de hand van een concrete casus wordt besproken wat de mogelijkheden zijn voor het gebruik van de NL Branding Toolkit. Op een interactieve manier, en via discussie met elkaar, zullen de vragen beantwoord worden. 

Programma werksessie
Plenair
12:00 uur Openingswoord NLinBusiness & VNO-NCW/ MKB-Nederland 
12:05 uur Het verhaal achter de nieuwe NL Branding 
                Door Carolien Gehrels
12:15 uur NL Branding – toolkit en gebruik nader toegelicht 
                Door Hielke Venema en Choi Mi Chung 

Interactief 
12:25 uur Vragenronde
12:35 uur Break out: Praktijksituatie nader belicht 
                Op basis van een concrete casus wordt in kleine groepen gezamenlijk gekeken naar gebruik
                & mogelijkheden van de toolkit– moderatie NLinBusiness & VNO-NCW MKB-Nederland 
12:50 uur Vragenronde en afsluiting 
13:00 uur Einde

Meld hier aan voor de webinar

Bron: Topsector Tuinbouw & Uitgangsmaterialen

Publicatiedatum: