Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
inperken 'torenhoge prijzen'

Pakistan geeft importvergunningen af voor 16.000 ton tomaten

De Pakistaanse regering heeft via het Department of Plant Protection (DPP) importvergunningen afgegeven voor de import van meer dan 16.000 ton tomaten om de 'torenhoge prijzen' van het product op de binnenlandse markt in te perken.

Sinds een maand is een enorme prijsstijging op de binnenlandse markt te zien. Daarom heeft de regering op 14 november de import van tomaten uit Iran voor een maand toegestaan.

Na de formele goedkeuring van de regering zijn lokale importeurs begonnen met de import van tomaten uit Iran om het gat tussen vraag en aanbod op te vullen.

Waheed Ahmed, vroegere voorzitter van de Pakistan Fruit and Vegetable Exporteurs, vertelde dat dagelijks partijen tomaten uit Iran aankomen en dat dit de afgelopen week om zo'n 2.242 ton ging.

Bron: brecorder.com

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer