Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

"Onze eerste klimaatcomputer voor de Britse markt"

Deze maand heeft Sercom het eerste klimaatcomputersysteem in een kas in Engeland geleverd. Eigenaar Oliver Wass van Olivers Plants, een tuincentrum met eigen opkweek in Colchester, koos Sercom als leverancier van een SC800-klimaatcomputer.

Hoewel zij in 1990 al een klimaatcomputer in het Verenigd Koninkrijk hebben geleverd, is dit is de eerste die is ontworpen voor een kas. Het in 1990 geleverde systeem was voor een witlofproducent en dezelfde computer is na 29 jaar nog steeds operationeel. Met de hulp van het lokale installatiebedrijf, CMW Horticulture uit Brough, werd het systeem binnen enkele dagen geleverd en geïnstalleerd. 

De heer Wass is ook van plan zijn activiteiten verder uit te breiden door in de nabije toekomst nieuwe kassen toe te voegen. Hij overweegt hiervoor het Sercom draadloze systeem tussen de centrale computer en de veldstations te gebruiken.

Bron: Sercom

Publicatiedatum: