Hoofdthema's tijdens de Fruit Logistica 2013

Berlijn - De Duitse vakbeurs Fruit Logistica biedt van 6 tot 8 februari 2013 naast een compleet marktoverzicht van alle producten en diensten op het gebied van de groente- en fruithandel ook een conferentieprogramma aan. 
 
Vakbezoekers van de Fruit Logistica kunnen zich bij verschillende voordrachtbijeenkomsten, seminars, en podiumdiscussies laten informeren over actuele vragen, uitdagingen en trends binnen de gehele branche. Tijdens de drie beursdagen staan er zes voordrachtbijeenkomsten op het programma, die in hal 7.2b van de 'Messe Berlin' gepresenteerd worden. 

De onderwerpen van de bijeenkomsten zijn: 

6 februari
'Category management in 8 stappen'
'Certificeringen, wie? wat? hoe? - een overzicht' 

7 februari
'Kwaliteitscontrole - vertrouwen in de internationale handel'
'De appel, het lievelingsfruit van de consument: wereldwijde productie en consumptie'

8 februari
'Crisissen op de juiste wijze managen - update 2013'
'Innovaties voor de fruithandel - communicatie aan de Point of Sale'

Alle bijeenkomsten worden simultaan naar het Duits, Engels, Frans, Italiaans en Spaans vertaald.
 
 

Publicatiedatum:



Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier


Ander nieuws uit deze sector:


Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.