Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

VS: Lastig jaar voor Village Farms

Village Farms heeft onlangs haar resultaten bekendgemaakt van het derde kwartaal. "Het is een moeilijk en uitdagend jaar geweest waarbinnen de lage prijsvorming, problemen in de arbeid op onze vestiging in Monahans en de hagelschade in Texas zijn weerslag heeft gehad", vertelt Village Farms CEO Michael DeGiglio. "Momenteel trekt de prijsvorming wel wat bij en signaleren wij een toename in de productie als gevolg van het herstel van onze kassen in Texas. Deze vestiging is na de grote hagelstorm op 31 mei een tijd gesloten geweest, want de kas en het gewas waren flink beschadigd. Inmiddels zijn we daar weer in productie. Tevens komt ook de situatie in Monahans op orde. Bovendien heeft het Amerikaanse ministerie van Handel aangegeven dat er zicht is op een betere situatie omtrent de problematiek met Mexico. Dat zal op zijn minst tot een betere prijsvorming moeten leiden tijdens de wintermaanden."

De omzet van Village Farms daalde met 20% tot 103,4 miljoen dollar voor de eerste negen maanden van 2012 eindigend op 30 september ten opzichte van 129.7 miljoen dollar voor de eerste negen maanden van 2011 eindigend op 30 september 2011.



Publicatiedatum: