Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Verse Oogst in top 5 ‘Website van het Jaar 2012’

De website verseoogst.nl, van alle telers van The Greenery, behoort tot de top 5 van Websites van het Jaar 2012 in de categorie ‘Gezondheid & Welzijn’. Op woensdagavond 14 november vond de Website van het Jaar verkiezing plaats in de Harbour Club in Amsterdam. Deze verkiezing is de grootste online publieks- en juryprijs voor de beste internetsite. 

Jan van den Harg, paprikateler en betrokken bij de eerste contouren van Verse Oogst: “Ik ben heel erg trots dat wij tot de top 5 Websites van het Jaar 2012 behoren. Het is een mooie blijk van waardering voor alle telers, die zich inzetten om de consument te informeren over hun producten en de teelt ervan.”



Naast Verse Oogst behoren onder andere de websites Smulweb, Gezondheidsplein en de website van zorgverzekeraar CZ tot de top 5 in de categorie ‘Gezondheid & Welzijn’. 

Verse Oogst is ontstaan vanuit de steeds grotere behoefte van de consument naar eerlijke en eenvoudige informatie over groente, fruit en paddenstoelen. Meer dan 300 telers van The Greenery voorzien de website van interessante weetjes, handige feitjes, prachtige foto’s en filmpjes over groente, fruit en paddenstoelen. Ook leggen de telers achter deze producten uit hoe het product wordt geteeld en doen zij hun uiterste best om de lezer culinair te inspireren.

Voor meer informatie
Suzanne Labots (e-mail)
tel: +31 (0)180 64 87 35 
mob: +31 (0)6 129 070 132.
Publicatiedatum: