Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Supermarkt Hoogvliet introduceert zelfscansysteem

In de vestiging aan de J.P.C. Leinweberstraat start supermarkt Hoogvliet deze week met een nieuw zelfscansysteem. Klanten gebruiken handscanners om tijdens het winkelen boodschappen te scannen en rekenen af bij een betaalzuil of bij een caissière. Het nieuwe systeem functioneert naast de reeds bestaande zelfscankassa's van Hoogvliet.

Het voordeel van de handscanners is, dat klanten de boodschappen niet meer uit hoeven laden bij de caissière. Na het scannen plaatst men de boodschappen rechtstreeks in een boodschappentas of -krat. Tijdens het winkelen ziet de klant steeds het subtotaal op het scherm van de handscanner; ook actiekortingen worden direct verrekend en zijn meteen zichtbaar. Het systeem is dan ook zeer efficiënt voor klanten met weinig tijd. Klanten kunnen, behalve bij de betaalzuil (waar men alleen kan betalen met pin of gespaarde klantenkaartpunten), ook de handscanner inleveren bij een kassamedewerker en daar afrekenen.

Hoogvliet zal zelfscansysteem met de handscanners gedurende de komende maanden in het merendeel van de Hoogvliet supermarkten gaan toepassen.

Bron: Veenendaalsekrant.nl
Publicatiedatum: