Wij anticiperen al jarenlang op de toenemende behoefte van installateurs naar kennis, omdat er steeds strengere criteria gelden en de omstandigheden veranderen, zoals strengere wettelijke eisen op het gebied van veiligheid en milieu, toenemende behoefte aan energiebesparing bij de eindgebruikers, verdergaande digitalisering van producten, afname (deskundige) beroepsbevolking en een toenemende behoefte aan advisering en begeleiding bij de eindgebruiker", somt Robert op. "Of het nu dus gaat om het ontwerpen of bouwen van een nieuwe installatie of om service werkzaamheden, de juiste keuze van de benodigde materialen is onontbeerlijk. Voor een persoonlijk advies kunt u altijd een beroep doen op onze buitendienstmedewerkers en technische adviseurs."
Coolmark Event - 27 september 2012
Op 27 september jl. hebben wij het ‘Coolmark Event’ georganiseerd om het 40 jarig jubileum te vieren. Om 16:00 verwelkomden we de eerste gasten en startten de minibeurs. Door de aanwezigheid van 25 verschillende leveranciers konden we de genodigden een compleet beeld geven van ons leveringspakket. Door middel van diverse seminars hebben wij en enkele leveranciers kennis overgedragen aan de aanwezige installateurs.
Aan het begin van de avond werd het Coolmark Experience Center geopend door een afgevaardigde van Mitsubishi Heavy Industries. In het Coolmark Experience Center kunnen door de aanwezigheid van diverse werkende installaties van Mitsubishi Heavy Industries praktijktrainingen gegeven worden. Naast praktijktrainingen kunnen installateurs ook samen met de eindgebruiker het Coolmark Experience Center bezoeken en aan den lijve ondervinden hoe onze apparatuur en bijbehorende besturing functioneert.
Na deze opening werd het ‘Live Cooking’ buffet geopend en konden de aanwezigen genieten van een hapje, drankje en livemuziek. Gezien de reacties van onze klanten, leveranciers en personeel zijn de festiviteiten en activiteiten zeer gewaardeerd en kunnen we terugkijken op een geslaagd event.
www.coolmark.nl