Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
organisatie in haden van Foodport Zeeland en Edudelta

Bijeenkomst over arbeid en onderwijs in agrofood

Foodport Zeeland organiseert in samenwerking met de Edudelta Onderwijsgroep op dinsdag 25 september in Goes de themabijeenkomst “Betere aansluiting onderwijs en arbeidsmarkt in de topsector Agrofood in Zuidwest-Nederland”.

Medy van der Laan gaat deze middag als voorzitter AOC-raad en trekker van de Human Capital agenda Agrofood spreken over de landelijke ontwikkelingen op het gebied van topsectoren in relatie tot een goede aansluiting van onderwijs en arbeidsmarkt.

Tevens zullen Kees van Beveren (gedeputeerde Provincie Zeeland met Landbouw en Visserij in zijn portefeuille), Niek Barendregt (voorzitter College van Bestuur Edudelta Onderwijsgroep en bestuurder van Foodport Zeeland) en Linda de Regt (ondernemer en voorzitter Stichting Foodport Zeeland) hun visie geven op het thema.

Tijdens het interactieve deel kunnen ondernemers en belanghebbenden uit de regionale foodsector actief mee denken met de volgend jaar op te starten Foodport Academie. “De contouren zijn bekend. Nu moeten wensen en behoeften door ondernemers worden ingevuld. Onderwijs en bedrijfsleven zullen nauw moeten samenwerken zodat de Foodport Academie studenten gaat afleveren waar foodbedrijven ook om zitten te springen”, zegt directeur Jeroen van Drie van Edudelta Goes.

“Tijdens de rondetafelgesprekken die Foodport Zeeland met ondernemers hield, werd duidelijk dat er voor ondernemers steeds terugkerende aandachtsgebieden zijn. Thema’s waar dringend verbeteringen gerealiseerd dienen te worden zoals seizoenpieken, beschikbaarheid stagiaires en stageplaatsen, loopbaanperspectief kaderpersoneel en sociale inpassing arbeidsmigranten. We willen hiermee samen met Edudelta én de ondernemers aan de slag”, aldus directeur Edwin Foudraine van Foodport Zeeland.

Geïnteresseerd om actief mee te denken op 25 september van 16.00 – 19.00 uur?

Voor inschrijven en meer informatie, stuur een mail naar [email protected].

 
Publicatiedatum: