Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
open dagen van 25 tot 28 september in Enkhuizen

Keten staat centraal tijdens vollegrondsgroentedagen Seminis

Van 25 tot en met 28 september opent Seminis weer haar deuren voor professionals uit de groentebranche tijdens de Seminis Open Dagen. Net als in 2011 staat de hele keten in vollegrondsgroente centraal: 'van grond tot mond'.

Met de Open Dagen biedt Seminis een uitgelezen kans om kennis te maken met verschillende groenterassen. Bezoekers kunnen alle verschillende aspecten van de Seminis rassen zelf ontdekken, zoals smaak, houdbaarheid op het veld, oogstbaarheid, uitstalleven in de winkel, versnijbaarheid, weerstand tegen ziekten en intrinsieke gezondheidsaspecten.
Seminis, als gerenommeerd zaadveredelingsbedrijf, presenteert op het eigen terrein in Enkhuizen een indrukwekkend demoveld met vollegrondsgroenten, zoals bloemkool, broccoli, sluitkool, spinazie, prei, ui, wortelen en sla. Seminis laat rassen zien die hun succes al ruimschoots bewezen hebben, maar ook nieuwe die uitstekend presteerden in de proeven van de eigen afdeling Technisch Development (TD).





Daarnaast bestaat de mogelijkheid om bij te praten over de toekomst van groenten, consumentenwensen en alle ontwikkelingen in de markt. Bovendien is er de mogelijkheid van een 'meet and greet' met de veredelaars van Seminis om één op één met hen van gedachten te wisselen en toekomstverwachtingen te bespreken. De zaadveredelaars zijn aanwezig in het veld conform schema.

 
Tijdens de open dagen zullen demonstraties gegeven worden in het oogsten van broccoli, waarbij de vernieuwde broccoli-oogstmachine veel bekijks zal trekken. Daarnaast zijn er regelmatig rondleidingen door de fabriek. Voor alle (internationale) persoonlijke ontmoetingen heeft Seminis een sfeervolle tent ingericht, waar de gasten uiteraard van een hapje en drankje kunnen genieten.

De Seminis Open Dagen vinden plaats in Enkhuizen van 25 tot en met 28 september van 09.00 uur tot 17.00 uur. Locatie: Westeinde 166, Enkhuizen.

 
Publicatiedatum: