Het belang van de juiste voeding voor sportprestaties op topniveau wordt steeds meer erkend. Dat gaat verder dan alleen maar gezond eten. Zo kan nieuwe technologie gegevens opleveren over wat de sporter eet en wat hij daadwerkelijk nodig heeft. Die kennis komt bovendien ook ten goede van de algemene gezondheid. Kortom, voedingstechnologie is een b(l)oeiende sector met een meerwaarde voor veel partijen in Nederland, zoals sporters, wetenschappers en ondernemers.
Fotografen worden uitgedaagd om hun visie op sportvoeding op een innovatieve en creatieve wijze in beeld te brengen. Bijvoorbeeld een favoriete sportmaaltijd, een consumerende sporter of een van de vele gezonde tussendoortjes tijdens het sporten. Stuur de meest indrukwekkende en inspirerende foto in het teken van 'Sport en Voeding' en een korte toelichting (maximaal 75 woorden) naar [email protected] onder vermelding van ‘Sport en Voeding’. Vermeld daarbij uw persoonsgegevens (naam, e-mailadres & telefoonnummer) en het type camera. De foto moet worden aangeleverd in JPG formaat met minimaal 300 dpi. De foto bewerken mag, maar is geen must. Wie een foto inzendt, gaat automatisch akkoord met de deelnamevoorwaarden van de fotowedstrijd ‘Sport en voeding’. De inzending dient uiterlijk 30 september 2012 bij de wedstrijdorganisatie binnen te zijn.
De winnaar
Op 25 oktober 2012, tijdens Food Valley Expo worden de beste foto's - beoordeeld door de jury- geëxposeerd voor een groot (inter)nationaal publiek uit de agrifood sector. Tijdens de Food Valley expo maakt de jury de winnaar bekend. De winnaar wint € 1.000,- en een diner voor twee verzorgd door chef-kok Erik te Velthuis in Restaurant 2028 van hotel Papendal, met aansluitend een hotelovernachting. Naderhand worden de foto’s getoond tijdens de openingsweken van het nieuw te openen topsportrestaurant Papendal.Klik hier voor meer informatie