Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
elektrische Renault Midlum van 13 ton met een elektrische koelcarrosserie

Elektrische koeldistributie bij Nestlé

Nestlé Zwitserland en Renault Trucks hebben in Bern op de Bundesplatz in wereldwijde première een nieuw experimenteel voertuig, met de bijnaam eTruck, onthuld. Deze eTruck combineert een door Renault Trucks ontworpen, volledig elektrische Renault Midlum van 13 ton met een koelcarrosserie, die eveneens volledig elektrisch is. Dat meldt TTM op haar website.



Een tweede, gelijkwaardig voertuig wordt in september aan het wagenpark van Nestlé Zwitserland toegevoegd. Deze twee voertuigen worden getest voor de distributie van ijs en gekoelde producten van Nestlé Frisco-Findus in de regio's van Zürich en Lausanne. Met deze twee nieuwe vrachtwagens voor stedelijk goederenvervoer zetten Renault Trucks en Nestlé Zwitserland samen een eerste stap naar een milieuvriendelijker transport in Zwitserland.


klik hier voor het volledige artikel op ttm.nl
Publicatiedatum: